Stacks Image 70

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE – DLA KOGO SĄ PRZEZNACZONE
Zajęcia indywidualne odbywają się zazwyczaj raz lub dwa razy w tygodniu zależnie od preferencji. Zazwyczaj jedna lekcja trwa półtorej godziny choć i tu wszystko zależy od indywidualnych upodobań – niektórzy decydują się na godzinne zajęcia, inni wolą dwie godziny.

Zajęcia indywidualne:

 • są krojone na Twoją miarę - razem ustalamy jak będzie wyglądała Twoja nauka, jakie zagadnienia będziemy poruszać i na co będziemy kładli główny nacisk;
 • ponieważ cała moja uwaga jest skupiona na Tobie toteż są to zajęcia niezwykle intensywne;
 • indywidualnie dobieramy dni i godziny zajęć, które możesz zmieniać z tygodnia na tydzień jeśli tego wymaga Twoja sytuacja, bo w przeciwieństwie do zajęć grupowych, masz większą elastyczność w doborze godzin;

ZANIM PODEJMIEMY WSPÓŁPRACĘ
Zanim zdecydujesz się na zapisanie się na zajęcia odpowiedz sobie na kilka pytań:

 • Co dokładnie chcesz osiągnąć chodząc na zajęcia?
 • Jakie są Twoje silne strony jeśli chodzi o znajomość języka (gramatyka, duży zasób słownictwa, mówienie, łatwość rozumienia ze słuchu, czytanie, pisanie)?
 • Co sprawia Ci największą trudność?
 • Czego dokładnie oczekujesz ode mnie jako Twojej nauczycielki?
 • Jak często chcesz uczęszczać na zajęcia (1-2 razy w tygodniu), w jakie dni i w jakich godzinach?
 • Ile czasu możesz poświęcić na naukę własną i odrabianie zadań domowych?

WSTĘPNA BEZPŁATNA KONSULTACJA
Na wstępnej konsultacji poproszę Cię abyś odpowiedział mi na powyższe pytania. Potem, w miarę Twoich możliwości językowych, porozmawiamy trochę o Tobie (Dlaczego i kiedy przyjechałeś do UK? Co robisz w wolnym czasie? Gdzie i z kim obecnie mieszkasz? Jak wygląda Twoja praca? Jakie masz plany na kolejne kilka lat? Co będziesz robił w najbliższy weekend? Co robiłeś podczas ostatniego urlopu? itp.).

Wszystko to pomoże mi w określeniu Twojego poziomu znajomości mówionego angielskiego. Następnie dostaniesz do wypełnienia krótki teścik, który sprawdzi Twoją wiedzę nt gramatyki, słownictwa i pisowni. Po zrealizowaniu tych trzech kroków (odpowiedzi na pytania, rozmowa po angielsku i test) będę w stanie zaproponować Ci konkretny tok nauczania.

Stacks Image 85
JAK ZAZWYCZAJ WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?
Główny nacisk kładę na mówienie i wyrabianie zdolności porozumiewania się w różnych sytuacjach. Toteż każde zajęcia rozpoczynamy rozmową na temat tego, co się u Ciebie wydarzyło w minionym czasie. Odgrywamy różne scenki z życia codziennego. Gramy w gry językowe. Wypełniamy ćwiczenia gramatyczne. Czytamy teksty po angielsku i dyskutujemy na temat ich treści. Ponadto rozwijamy pozostałe części języka takie jak słownictwo oraz umiejętności rozumienia ze słuchu, pisania i czytania.
Stacks Image 88
DNI I GODZINY ZAJĘĆ
Zajęcia prowadzę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 19:30. Mam też ograniczoną liczbę miejsc na zajęcia w sobotę, które prowadzę od 8:00 do 14:00. Nie prowadzę zajęć w niedziele.
Stacks Image 97
MIEJSCE ZAJĘĆ
Obecnie prowadzę zajęcia tylko i wyłącznie online przy pomocy komunikatorów takich jak WhatsApp i Messenger.

Zajęcia prowadzę u siebie w domu na Church Street w Wolverton (dokładny adres podaję przy umawianiu się na konsultację). Pokój, w którym prowadzę zajęcia jest przystosowany na potrzeby nauczania. Znajduje się w nim tablica, obszerny stół oraz sprzęt audio. Jest też możliwość korzystania z zajęć przy użyciu Skype’a.

PARKING
Można zaparkować auto na ulicy przed moim domem ale tylko pod warunkiem, ze parkujesz na nie dłużej niż godzinę. Jeśli Twoje zajęcia trwają dłużej wtedy zaparkuj przy ko
ściele na Church Street. Adres parkingu: Free Car Park, Church Street, MK12 5JN.
Stacks Image 91
PODRĘCZNIKI I MATERIAŁY DODATKOWE
Większość osób decyduje się na naukę opartą na podręczniku. Zaletą takiej nauki jest pewna ciągłość i następstwo odpowiednich zagadnień językowych. Podręczniki z których korzystam to English File Fourth Edition. Są one dostępne na Amazonie w całkiem rozsądnych cenach. W koszt zajęć wliczone są wszelkie dodatkowe materiały w postaci kserówek.
Stacks Image 94
CENNIK
Godzina (60min) zajęć indywidualnych kosztuje
£19. Jednakże większość osób decyduje się na zrobienie sobie przedpłaty za większą ilość godzin, wtedy też stawka odpowiednio się zmniejsza:


 • 10h - £170 (stawka godzinowa wynosi £17)
 • 20h - £320 (stawka godzinowa wynosi £16)
 • 30h - £450 (stawka godzinowa wynosi £15)

Lekcje indywidualne przygotowujące do egzaminów IELTS, FCE, CAE oraz Business English:

 • 1h - £20
 • 10h - £180 (stawka godzinowa wynosi £18)
 • 20h - £330 (stawka godzinowa wynosi £16.50)
 • 30h - £450 (stawka godzinowa wynosi £15)

Płatności za pakiety lekcyjne można dokonywać:
- poprzez transfer na konto bankowe.
- gotówką przed rozpoczęciem zajęć.
Płatności muszą być uiszczone w całości przed rozpoczęciem zajęć.

ZASADY WSPÓŁPRACY – UMOWA


Ja,
(Twoje imię i nazwisko), zgadzam się z poniższymi warunkami uczestnictwa w zajęciach języka angielskiego.

Twoje lekcje:
- Achieve Your Goals (Weronika Ciechanowicz oraz Barbara Kaszuba) oferuje zajęcia indywidualne sprzedawane w pakietach 10h (koszt £140), 20h (koszt £260) oraz 30h (koszt £360). - Jeśli zdecydujesz się na płacenie za zajęcia na bieżąco (z zajęć na zajęcia) to opłata wynosi £16/h. Opłata za zajęcia musi być dokonana przelewem na konto przynajmniej na 3 dni przed planowanym terminem zajęć. Jeśli opłata nie zostanie uiszczona na 3 dni przed zajęciami wtedy Twoja rezerwacja tego miejsca przepada.
PRZYKŁAD Po pierwszych zajęciach umawiasz się na kolejne na czwartek na godzinę 11:30am. Przelew musi być wykonany do poniedziałku do godziny 11:30. W przeciwnym wypadku Twoje miejsce zostanie zaoferowane komu innemu.
- Jeśli spóźnisz się na zajęcia nie upoważnia Cię to do wydłużonych zajęć.
- Ze względu na charakter współpracy, na zajęcia przychodź proszę
nie wcześniej niż 5min przed planowanym rozpoczęciem zajęć.
- W razie potrzeby odwołania zajęć zgłoś ten fakt jak najszybciej będzie to tylko możliwe poprzez informację w formie SMSa, lub wiadomości na facebooku, lub WhatsAppie, lub email (weronika@angielskiwmiltonkeynes.com).
- Jeśli z jakichś przyczyn będziesz musiał odwołać zajęcia i zrobisz to na
więcej niż 24h przed terminem zajęć wtedy nie ponosisz żadnych konsekwencji z tego tytułu. Jeśli odwołasz zajęcia na mniej niż 24h wtedy z Twojego pakietu zostanie potrącona taka ilość godzin na jaką było umówione dane spotkanie (1h, 1.5h lub 2h).
- Jeśli z jakichś przyczyn Twój nauczyciel (Weronika Ciechanowicz lub Barbara Kaszuba) odwoła zajęcia na
ponad 24h przed planowanym terminem zajęć wtedy nie możesz rościć sobie z tego powodu żadnego bonusu. Jeśli zajęcia zostaną odwołane na mniej niż 24h przed planowanym terminem zajęć wtedy do Twojego pakietu zajęć zostaje dodana taka ilość godzin na jaką było umówione dane spotkanie (1h, 1.5h lub 2h).
- Jeśli zdecydujsz się całkowicie zrezygnować z zajęć zanim wykorzystasz swój pakiet wtedy otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy za niewykorzystane zajęcia w przeciągu 5 roboczych dni od dnia zgłoszenia Twojej rezygnacji. Możliwy jest tylko i wyłącznie zwrot pieniędzy w formie przelewu bezpośrednio na Twoje osobiste konto bankowe.

Płatności za pakiety lekcyjne można dokonywać: - poprzez transfer na konto bankowe.
- gotówką przed rozpoczęciem zajęć. Płatności muszą być uiszczone w całości przed rozpoczęciem zajęć.

Parking
Niestety wszystkie parkingi w najbliższej okolicy są albo płatne albo wymagają posiadania car park permit. Wynika to z faktu, że mieszkam w niedalekiej odległości od Bletchley Train Station, Milton Keynes College - Bletchley Campus oraz Bletchley (Enigma) Park Museum.
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9am do 5pm najlepiej zaparkować przy Brunel Shopping Centre (odległość od mojego mieszkania to około 600m). Znajduje się tam płatny parking, gdzie 2h kosztują 50p, a 4h - £1. Aby zaparkować należy opłacić parking w parkometrze, który znajduje się przy wejściu do Sainsbury's, należy też tam podać numer rejestracyjny swojego auta. Link do tego miejsca na GoogleMaps: https://goo.gl/maps/Fn5U8DxMKAQ2
Po godzinie 5pm oraz w weekendy należy parkować auto na parkingu należącym do Milton Keynes College, który znajduje się tuż przy blokach, w których mieszkam. Link do tego miejsca na GoogleMaps: https://goo.gl/maps/eHbi5TrmAb52

Twoje podejście do nauki
- Twoje nastawienie do nauki ma kluczowy wpływ na to czy się tego języka nauczysz i jak szybko. Zawsze wybieraj opcje, które nastrajają Cię optymistycznie do nauki ;-)
- Zdaj sobie sprawę z tego, że Twoja nauka własna pomiędzy zajęciami, powtarzanie materiału, który przerabialiśmy na zajęciach oraz korzystanie z dodatkowych materiałów edukacyjnych przyspieszy Twój proces nauki.
- Każdy z nas robi błędy. Każdy ma swoje pięty Achillesa. Każdy z czymś się zmaga. Daj sobie czas i bądź cierpliwy wobec siebie. Nie od razu Kraków zbudowano ;-) Powolutku, małymi,
systematycznymi kroczkami dojdziesz do poziomu zaawansowanego

Materiały pomocnicze
- Korzystaj ze słownika www.diki.pl. Jest również dostępny w formie aplikacji na telefon.
- Oglądaj programy na
www.bbc.co.uk/iplayer . Włącz sobie napisy (subtitles) jeśli to konieczne. Po obejrzeniu każdego programu zapisz sobie 5 słówek jakich się nauczyłeś.
- Czytaj książeczki dostosowane do swojego poziomu. Możesz je wypożyczyć z mojej mini biblioteczki.
- Zainstaluj sobie aplikacje pomocne w nauce i korzystaj z nich
regularnie:

 • • Quizlet
 • • duoLingo (dla początkujących)
 • • eTutor.pl
 • • mFiszki
- Możesz także poprosić mnie o dodatkowe materiały z danego zagadnienia.
- Pamiętaj, że
10min nauki codziennie jest lepsze niż nauka tylko tuż przed zajęciami. Data:


Podpis:

Close